JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Administer
fa: مدیریت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Edit
fa: ویرایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Save
fa: ذخیره

en: Form ID
fa: شناسه‌ی فرم

en: Section
fa: بخش

en: Site building
fa: ساختار سایت
