JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Administer
fi: Ylläpito

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Save
fi: Tallenna

en: Section
fi: Osio

en: Site building
fi: Sivuston rakentaminen
