JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Administer
fr: Administrer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Edit
fr: Modifier

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Save
fr: Enregistrer

en: Form ID
fr: Identifiant (ID) du formulaire

en: Element ID
fr: identifiant (ID) de l'élément

en: Add section
fr: Ajouter une section

en: Site building
fr: Construction du site
