JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Administer
hu: Adminisztrál

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Save
hu: Mentés

en: Form ID
hu: Űrlap azonosító

en: Are you sure you want to delete the section %name?
hu: „%name” szakasz biztosan törölhető?

en: Section
hu: Szakasz

en: Are you sure you want to delete the snippet %name?
hu: %name kódocska biztosan törölhető?

en: Snippets
hu: Részletek

en: Add section
hu: Szakasz hozzáadása

en: Site building
hu: Webhelyépítés
