JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Administer
hy: Կառավարել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Save
hy: Պահպանել
