JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Administer
is: Stjórna

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Overview
is: Yfirlit

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Save
is: Vista

en: Form ID
is: Kenni forms

en: Site building
is: Vefuppbygging
