JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Administer
jv: Kelola

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Overview
jv: Sekilas

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Save
jv: Simpen
