JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Administer
ka: მართვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Form ID
ka: ფორმის ID
