JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Administer
kk: Басқару

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Save
kk: Сақтау

en: Site building
kk: Сайттың құрылысы
