JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Administer
km: គ្រប់​គ្រង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Site building
km: ការ​ស្ថាបនា​តំបន់​បណ្ដាញ
