JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Administer
kn: ನಿರ್ವಹಿಸು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Element ID
kn: ಘಟಕ ಐಡಿ

en: Section
kn: ವಿಭಾಗ

en: Snippets
kn: ಸ್ನಿಪ್ಪೆಟ್‍ಗಳು
