JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Administer
ku: بەڕێوەبردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Site building
ku: درووستکردنی ماڵپەڕ
