JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Administer
lv: Administrēt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Save
lv: Saglabāt

en: Form ID
lv: Formas ID

en: Element ID
lv: Elementa ID

en: Add section
lv: Pievienot sadaļu

en: Site building
lv: Vietnes būvēšana
