JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Administer
mn: Удирдах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Save
mn: Хадгалах

en: Form ID
mn: ID загвар
