JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Administer
my: စီမံအုပ်ချုပ်သူ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Form ID
my: ဖောင်အမှတ်
