JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Administer
ne: व्यवस्थापक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्
