JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Administer
nl: Beheren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Overview
nl: Overzicht

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Save
nl: Opslaan

en: Form ID
nl: Formulier-ID

en: Section
nl: Sectie

en: Add section
nl: Nieuwe sectie toevoegen

en: Site building
nl: Site-constructie
