JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Administer
nn: Administrer

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Save
nn: Lagre

en: Site building
nn: Oppbygging av nettstaden
