JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Administer
oc: Administrar

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Save
oc: Enregistrar

en: Section name
oc: Nom de seccion

en: Section
oc: Seccion

en: Site building
oc: Construccion del site
