JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Site building
pa: ਸਾਈਟ ਉਸਾਰੀ
