JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Administer
pl: Administruj

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Overview
pl: Przegląd

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Save
pl: Zapisz

en: Form ID
pl: ID formularza

en: Element ID
pl: ID elementu

en: Section
pl: Sekcja

en: Add section
pl: Dodaj sekcję

en: Site building
pl: Budowa witryny
