JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Home
ps: کور

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Edit
ps: سمون
