JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Home
pt: Início

en: Administer
pt: Administrar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Overview
pt: Vista global

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Save
pt: Guardar

en: Section name
pt: Nome da Secção

en: Form ID
pt: ID do formulário

en: Element ID
pt: ID do elemento

en: Section
pt: Secção

en: Add section
pt: Adicionar secção

en: Edit section
pt: Editar secção

en: Site building
pt: Construção do site
