JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Administer
ru: Управлять

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Overview
ru: Обзор

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Save
ru: Сохранить

en: Form ID
ru: ID формы

en: Element ID
ru: ID элемента

en: Add snippet
ru: Добавить сниппет

en: Section
ru: Раздел

en: Snippets
ru: Сниппеты

en: Add section
ru: Добавить раздел

en: Edit section
ru: Редактировать раздел

en: Site building
ru: Конструкция сайта
