JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Administer
si: පාලනය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය
