JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Administer
sl: Upravljaj

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Save
sl: Shrani

en: Site building
sl: Struktura strani
