JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Administer
sq: Administrimi

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Save
sq: Ruaj

en: Site building
sq: Krijimi i sitit
