JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Administer
sv: Administrera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Overview
sv: Översikt

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Save
sv: Spara

en: Form ID
sv: ID för formulär

en: Are you sure you want to delete the section %name?
sv: Är du säker på att du vill radera sektionen %name?

en: Section
sv: Sektion

en: Add section
sv: Lägg till sektion

en: Site building
sv: Uppbyggnad
