JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Administer
ta: மேலாண்மை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Edit
ta: மாற்று

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Save
ta: சேமி

en: Site building
ta: தள உருவாக்கம்
