JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Administer
ug: باشقۇرغۇچى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Site building
ug: بېكەت قۇرۇش
