JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Administer
vi: Quản lý

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Save
vi: Lưu

en: Form ID
vi: ID của Form

en: Section
vi: Phần

en: Snippets
vi: Đoạn lệnh

en: Site building
vi: Xây dựng trang
