JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Administer
am: አስተዳድር

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Site building
am: ድረ ገጽ ግንባታ
