JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Save
az: Saxla

en: Form ID
az: Forma İD-si

en: Add section
az: Bölmə əlavə edin
