JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Administer
gl: Administrar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Save
gl: Gardar

en: Form ID
gl: ID do formulario

en: Section
gl: Sección

en: Site building
gl: Construción do sitio
