JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Administer
he: ניהול

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Save
he: שמירה

en: Form ID
he: מזהה טופס

en: Add section
he: הוספת מקטע

en: Site building
he: בניית אתר
