JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Administer
hr: Administriraj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Overview
hr: Pregled

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Save
hr: Spremi

en: Form ID
hr: ID obrasca

en: Section
hr: Sekcija

en: Site building
hr: Izgradnja sitea
