JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Administer
ja: 管理セクション

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Overview
ja: 概観

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Save
ja: 保存

en: Form ID
ja: フォームID

en: Section
ja: セクション

en: Add section
ja: セクションを追加

en: Site building
ja: サイトの構築
