JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Administer
lt: Administravimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Save
lt: Saugoti

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Section
lt: Sekcija

en: Site building
lt: Svetainės kūrimas
