JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Administer
mr: व्यवस्थापन

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Section name
mr: विभागाचे नाव

en: Are you sure you want to delete the section %name?
mr: तुम्हाला खात्रीने %name या विभागाचे नाव मिटवायाचे आहे का ?

en: Site building
mr: साईट ची रचना
