JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Administer
sk: Spravovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Save
sk: Uložiť

en: Form ID
sk: ID formulára

en: Site building
sk: Prvky webu
