JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Save
sr: Сачувај

en: Form ID
sr: ID форме
