JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Administer
th: บริหารระบบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Save
th: บันทึก

en: Form ID
th: รหัสแบบฟอร์ม

en: Site building
th: จัดการเว็บไซต์
