JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Administer
tr: Yönet

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Save
tr: Kaydet

en: Section
tr: Bölüm

en: Add section
tr: Bölüm ekle

en: Site building
tr: Site kurulumu
