JSnippets (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Administer
ur: انتظام

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Overview
ur: جائزہ

en: Edit
ur: تدوین

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Form ID
ur: فارم کی آئی ڈی
