Json autocomplete (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: file
ar: ملف

en: Contains
ar: يحتوي

en: Size of textfield
ar: حجم حقل النص

en: About
ar: حول

en: Autocomplete matching
ar: الإكمال التلقائي (متطابق)

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
ar: تعذر حفظ البيانات لأن الوجهة غير صحيحة. المزيد من المعلومات متوفرة في سجل النظام.
