Json autocomplete (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: file
az: fayl

en: Contains
az: Tərkibində

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: About
az: Haqqında

en: Autocomplete matching
az: Avtomatik tamamlama uyğunluğu

en: Starts with
az: ilə başlayır
