Json autocomplete (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: file
ca: fitxer

en: Contains
ca: Conté

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: About
ca: Detalls

en: Autocomplete matching
ca: Coincidència en l'autocompletat

en: Starts with
ca: Comença amb

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
ca: Seleccioneu el mètode utilitzat per a obtenir els suggeriments per a l'autocompletat. Tingueu en compte que l'opció <em>Conté</em> pot causar problemes de rendiment a llocs amb milers de nodes.

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
ca: No es poden desar les dades perquè la destinació és invàlida. Hi ha més informació disponible al registre del sistema.
