Json autocomplete (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: file
cs: soubor

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Size of textfield
cs: Velikost textového pole

en: About
cs: Popis

en: Autocomplete matching
cs: Porovnávání s automatickým dokončováním

en: Starts with
cs: Začíná na

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
cs: Zvolte metodu, která se má použít pro návrhy při automatickém dokončování. Berte na vědomí, že možnost <em>Obsahuje</em> může na stránkách s velkým počtem uzlů (řádově tisíce) způsobovat problémy s výkonem.

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
cs: Data nemohla být uložena, protože cíl není platný. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
