Json autocomplete (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: file
el: αρχείο

en: Contains
el: Περιέχει

en: Size of textfield
el: Μέγεθος του πεδίου κειμένου

en: About
el: Περί

en: Autocomplete matching
el: Ταύτιση αυτόματης συμπλήρωσης

en: Starts with
el: Αρχίζει με

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
el: Τα δεδομένα δεν ήταν δυνατό να αποθηκευθούν, γιατί ο προορισμός είναι μη έγκυρος. Περισσότερες πληροφορίες υπάρχουν στο ημερολόγιο συστήματος.
