Json autocomplete (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: file
es: archivo

en: Contains
es: Contiene

en: Size of textfield
es: Tamaño del campo de texto

en: About
es: Acerca de

en: Autocomplete matching
es: Concordancia de autocompletar

en: Starts with
es: Comienza con

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
es: Seleccionar el método para recopilar las sugerencias de autocompletar. Tenga en cuenta que <em>Contiene</em> puede causar problemas de rendimiento en sitios con miles de nodos.

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
es: La información no se pudo guardar porque el destino es invalido. Más información disponible en el registro del sistema.
